Головна / Устаткування для обробки листів / Машина для свердління фланців AKYAPAK

Машина для свердління фланців AKYAPAK

Верстати плазмового різання

Тех. характеристики

Функціональні особливості:

  • Удосконалене рішення у галузі виробництва металоконструкцій знову від AKYAPAK.

  • Сучасний свердлильний верстат для фланцевого свердління AFD призначений для свердління, маркування та нарізування різьблення на пластинах, що відображає більш ніж 50-річний досвід AKYAPAK.

  • Удосконалене рішення у галузі виробництва металоконструкцій знову від AKYAPAK. Висока швидкість та висока продуктивність обробки з AFD до 1000×1500 мм матеріалів.

  • Сучасний свердлильний верстат для фланцевого свердління AFD призначений для свердління, маркування та нарізування різьблення на пластинах, що відображає більш ніж 50-річний досвід AKYAPAK. Всі рухи виконуються системою ЧПУ.

  • Фланцевий свердлильний верстат з ЧПУ AFD здатний свердлити товщиною від 6 до 80 мм у межах своєї робочої зони. Матеріал подається на стіл із кульками, фіксуючи його гідравлічними затискними губками. Матеріал позиціонується за бажаними координатами для свердління/маркування/нарізування різьблення за допомогою програми ЧПУ, після чого починається операція.

  • Загартовані гідравлічні кулачки з поршнем допомагають зафіксувати матеріал, щоб запобігти несправності. Фланцевий свердлильний верстат AFD здатний свердлити, фіксувати, фрезерувати, маркувати за допомогою написів та маркувати за допомогою точки.

Основні переваги

Висока швидкість та продуктивність
Загартовані гідравлічні кулачки
Міцна фіксація матеріалу