Головна / Устаткування для обробки листів / Машина для свердління фланців AKYAPAK APD

Машина для свердління фланців AKYAPAK APD

Верстати плазмового різання

Тех. характеристики

Сучасний свердлильний верстат для фланців та пластин AFD призначений для свердління, маркування та нарізування різьблення на пластинах, що відображає більш ніж 50-річний досвід AKYAPAK.

Усі рухи виробляються системою ЧПК.

Основний корпус є звареною сталевою конструкцією зі знятою напругою.

Свердлильний верстат для фланців та пластин з ЧПК AFD здатний просвердлювати товщину від 6 до 80 мм у межах своєї робочої зони. Матеріал переміщається по столу кульками, фіксуючи його гідравлічними затискними губами. Матеріал позиціонується в бажаних координатах для свердління/маркування/нарізання різьблення програмою ЧПК, а потім починається операція.

Функціональні особливості:

  • Удосконалене рішення у галузі виробництва металоконструкцій знову від AKYAPAK.

 

  • Сучасний свердлильний верстат для фланцевого свердління AFD призначений для свердління, маркування та нарізування різьблення на пластинах, що відображає більш ніж 50-річний досвід AKYAPAK.

 

  • Удосконалене рішення у галузі виробництва металоконструкцій знову від AKYAPAK. Висока швидкість та висока продуктивність обробки з AFD до 1000 × 1500 мм матеріалів.

 

  • Сучасний свердлильний верстат для фланцевого свердління AFD призначений для свердління, маркування та нарізування різьблення на пластинах, що відображає більш ніж 50-річний досвід AKYAPAK. Всі рухи виконуються системою ЧПК.

 

  • Фланцевий свердлильний верстат з ЧПК AFD здатний свердлити товщиною від 6 до 80 мм у межах своєї робочої зони. Матеріал подається на стіл із кульками, фіксуючи його гідравлічними затискними губками. Матеріал позиціонується за бажаними координатами для свердління/маркування/нарізування різьблення за допомогою програми ЧПК, після чого починається операція.

 

 • Загартовані гідравлічні кулачки з поршнем допомагають зафіксувати матеріал, щоб запобігти несправності. Фланцевий свердлильний верстат AFD здатний свердлити, фіксувати, фрезерувати, маркувати за допомогою написів та маркувати за допомогою точки.

Основні переваги

Висока швидкість та продуктивність

Загартовані гідравлічні кулачки

Міцна фіксація матеріалу