Головна / Сервіс

Сервіс та обслуговування

Сервісне обслуговування
верстатів з ЧПК

Сервіс верстатів із ЧПК в Zenitech – це комплекс інформаційних, технічних та профілактичних заходів щодо попередження появи несправностей та поломок. Для того, щоб ваше обладнання служило належним чином, наші технічні фахівці проводять пусконалагоджувальні роботи: починаючи від закріплення верстата, закінчуючи електрикою. Також клієнт нового верстата з ЧПК отримує поради та рекомендації щодо вибору та використання якісних масел, СОЖ (змащувально-охолоджуючих рідин) та супутніх матеріалів. За потреби або на прохання клієнта працівники сервісної служби виїжджають безпосередньо на ваше підприємство та проводять профілактичні роботи.

Компанія Zenitech здійснює комплексне сервісне обслуговування замовників, яке включає:

Пуско-налагоджувальні роботи верстатів з ЧПК

При придбанні дорогого обладнання одним з важливих елементів його вдалого використання є його правильна експлуатація. Для цього необхідні індивідуальні знання з особливостей даного обладнання, з особливостей складання всіх його вузлів, підключення, встановлення параметрів та ін.

Компанія Зенітек виконує пусконалагоджувальні роботи металообробного обладнання, купленого як у нас, так і в інших компаніях.

Основу якісного сервісу
ТОВ Зенітек складають:

Гаряча сервісна лінія

Наявність гарячої лінії дозволяє нашим клієнтам у будь-який час ставити питання щодо обслуговування обладнання, отримувати рекомендації щодо усунення несправностей, залишати заявку на виїзд спеціалістів.

Кваліфіковані спеціалісти

Співробітники відділу сервісного обслуговування — фахівці з багаторічним досвідом роботи, які стажуються та обов’язкові сертифікації на заводах виробника з отриманням допуску до обслуговування обладнання.Сервісна інформація.

Сервісний склад

Оперативність заміни несправних частин устаткування забезпечується постійною наявністю складі необхідних комплектуючих і запасних частин.

Ремонт верстатів з ЧПК

Компанія Зенітек надає послуги з сервісного обслуговування верстатів з ЧПК, ми гарантуємо що:

  • несправний верстат працюватиме
  • ремонт у найкоротші рядки
  • відсутність простою обладнання
  • ремонт поломок будь-якої складності