Головна / Про компанію

Про компанію

Ми – згуртована команда з 35 фахівців у напрямку металорізальних, листообробних та деревообробних верстатів.

Компанія Зенітек працює для вас в Україні у трьох представництвах: у Дніпрі, у Києві та у Львові. У нашому складі 25 співробітників торгового відділу, 10 співробітників сервісу та 10 співробітників адміністрації. Всі ми працюємо для однієї спільної мети – забезпечити вас якісним обладнанням, інструментом та оснащенням для виготовлення ваших деталей та механізмів.

У складі сервісу: фахівці з гідравліки, електромеханіки, пневматики, систем ЧПК, пусконалагоджувальних та ремонтних робіт. Наша команда керується принципом – у найкоротші терміни вирішувати питання щодо пуско-налагоджувальних робіт, гарантійного та пост – гарантійного обслуговування обладнання, яке стоїть у Вас.

Співробітники компанії регулярно проходять навчальні семінари, підвищуючи свою кваліфікацію. Керівництво компанії систематично вивчає новинки світових технологій, щоби першими запропонувати їх нашому клієнту.
Ми дуже чесні перед клієнтом – Ви отримуєте тільки достовірну інформацію, а не «журавля в небі». Ми максимально гнучкі у роботі – на будь-які Ваші умови ми маємо гнучку політику прийняття рішень. Ми працюємо швидко – це дозволить Вам заощадити Ваш час та гроші. Наш принцип «Наша найкраща робота – наша наступна робота» добре характеризує роботу компанії як постійно покращує рівень якості обслуговування.

Вам, що тримає в руках наш каталог або вивчає наш сайт, рекомендую не сумніватися в розвитку свого виробництва, шляхом покупки нового високотехнологічного обладнання, будь то фрезерний центр з ЧПК або координатно-пробивний верстат.

У вас є питання?

Напишіть ваш запит на пошту alekseenko@zenite.ch і Ви отримаєте безпосередню відповідь з питань обслуговування, покупки або оціните роботу нашого персоналу. Ще простіше – пишіть нам на Viber. Наші фахівці завжди на зв’язку та оперативно дають відповідь. Навіть якщо у нас сьогодні немає відповіді на Ваше запитання – ми прямо про це скажемо. А потім ми навчимося і вже завтра відповімо на нього.