Поєднання верстатів з ЧПК Hurco та роботів-маніпуляторів: висока ефективність та продуктивність Укр

При такому підході, кваліфіковані кадри можуть бути зайняті більш важливими виробничими та технічними завданнями, тоді як роботи виконую просту механічну роботу: встановлення та вилучення деталей у верстатах з ЧПК. Це значною мірою прискорює виробничий процес, знижує питомі витрати на виробництво деталі та призводить до більш ефективного застосування персоналу. Рішення з автоматизації та роботизації виробництва від компанії HURCO роблять можливим успішно справлятися зі зростаючим браком фахівців, особливо для малих та середніх підприємств. При такому підході, кваліфіковані кадри можуть бути зайняті більш важливими виробничими та технічними завданнями, тоді як роботи виконую просту механічну роботу: встановлення та вилучення деталей у верстатах з ЧПК. Це значною мірою прискорює виробничий процес, знижує питомі витрати на виробництво деталі та призводить до більш ефективного застосування персоналу.

Автоматична установка/витяг заготовки в верстат з ЧПК збільшує продуктивність як при одиничному, так і дрібносерійному виробництві. При цьому відпадає необхідність додаткового персоналу для обслуговування верстатів. Роботи вантажних готових деталей для внутрішньої логістики також можуть працювати в спеціальні зміни або у вихідні дні, щоб не заважати робочому персоналу. Так верстат із ЧПК Hurco працює повністю автономно без обслуговування людини з максимальним коефіцієнтом завантаження.

Верстати HURCO у сьогоднішній комплектації мають такі переваги як:

• дистанційне керування верстатом за допомогою голосового помічника;

• 3D сканування об’єкта та перетворення отриманої інформації в команди для робота-моніпулятора FANUС;

• Програма обробки деталей, яку можна копіювати в верстат віддалено з комп’ютера технолога або програміста;

• Скан-бейдж Інформація про клієнта.

Завдяки такому комплексному підходу до роботизованої металообробки ви отримуєте максимальне використання можливостей верстатів із ЧПУ HURCO. Це дає швидку окупність вкладень та прибутковість підприємства.

Отримати консультацію

Для отримання консультації введіть свої контактні дані