Golden Laser епохальні технологічні інновації, які замінять традиційні процеси Укр

Компанія Wuhan Vtop Fiber Laser Engineering CO LTD є дочірньою компанією Golden Laser, яка є основним учасником Інноваційної прикладної екосистеми цифрових технологій Golden Laser (Платформа високоякісних машин та обладнання).

Вироблене Vtop Fiber Laser обладнання для термічного різання металів знаходить своє застосування в галузі промисловості, такої як виробництво офісних меблів, фітнес-обладнання, спортивного обладнання, медичного обладнання, металевих дверей, сільськогосподарської техніки, виробництва металоконструкцій, протипожежних систем, автомобілі та кораблебудування.

Високотехнологічне підприємство Vtop Fiber Laser, є виробництвом, яке забезпечує розробку, виробництво, продаж, та сервісне обслуговування установок лазерної різко на основі оптоволоконної технології. Покупцеві пропонується асортимент обладнання для лазерного різання листових металів, верстати для різання труб, комбіновані верстати для лазерного різання листового металу та труб, верстати для лазерного зварювання, 3D лазерного різання, та машина для лазерного маркування.

Отримати консультацію

Для отримання консультації введіть свої контактні дані