Вальцовочные 4-х валковые станки

Вальцовочные станки

Вальцювальний верстат — це обладнання, яке широко використовується для виробництва різного типу циліндричних, конічних або овальних виробів із листових матеріалів. Вони застосовуються для обробки різних видів металу таких як (сталь, нержавіюча сталь, мідь, титан, цинк, залізо) і надання заготовкам необхідної форми.

Саме вальцювання дозволяє отримувати готові вироби з різного типу заготовки, призначені для подальшого штампування.

Конструктивно вальцювальні верстати можуть бути оснащені різною кількістю валків – від трьох до п’яти. Найпопулярнішими є верстати з 3 та 4 валами.

На верстатах даного типу можна легко виготовляти широкі труби, баки, корпуси для бойлерів і печей. Завдяки тому, що механізм подачі заготівлі працює досить плавно, товщина матеріалу та кут загину виробу регулюється в автоматичному режимі.

Дані верстати знайшли широке застосування у багатьох галузях промисловості. Вони застосовуються у металургійній та машинобудівній сферах, у виготовленні вентиляційних систем та водостічних труб, хімічній та ювелірній промисловості. Отже, вальці є унікальним обладнанням, що застосовується в багатьох галузях для зменшення трудомісткості виробничих процесів.

Купити верстат вальцювальний за низькою ціною в Україні можна в компанії Зенітек, звернувшись за телефонами вказаними в розділі контакти.