Головна / Стрічковопильні верстати

Стрічковопильні верстати

Стрічковопильні верстати

Стрічкові по металу це унікальні та економічні верстати для роботи у сфері металообробки. Кожен хто працює в цій сфері рано чи пізно починав замислюватися, що ж вибрати для виробництва стрічкову чи дискову пилку. І під час такої думки, варто вибрати той верстат, який буде найефективнішим у певних потрібних операціях та ситуаціях.

Перевагою стрічкопильних верстатів є їхня можливість нарізки заготовки великого перерізу. А також можливість різання “пачкою”, адже в лещатах верстата можна зафіксувати не одну, а кілька однакових заготовок, які пила обрізатиме одночасно.

Сферою, де здійснюється застосування дискових пилок це автоматизоване лінійне виробництво. Таке обладнання, що швидко окупається у разі застосування обладнання повного циклу з мінімальним втручанням з боку людини, що обслуговує верстат. Цей верстат є незамінним при виготовленні труб та профільних матеріалів. Сам ресурс дискового інструменту набагато вигідніший у довгостроковій перспективі. Практично всі такі пилки можуть бути наточені майже повним відновленням початкової функціональності. Але сфера використання дискових пилок є досить вузькою і обмежена не тільки перетином матеріалу, але і його формою. Такий недолік можна попередити, завдяки широкому вибору дискових пилок по металу.