Головна / Обробка труб, профілів та дроту / Верстати для пробивання отворів у трубах профілю

Верстати для пробивання отворів у трубах профілю

Верстати для пробивання отворів у трубах профілю

Головне призначення верстата для пробивання отворів – це автоматичне пробивання отворів у трубах, профілях, смугах із металу. Верстат для пробивання отворів призначений для роботи з різними матеріалами – алюміній, нержавіюча сталь, залізо, мідь тощо.

Верстат для пробивання має багато переваг. Наприклад, отвори можуть бути не тільки круглими, але й будь-якої іншої форми. Крім того, верстати для пробивання отворів мають на порядок більш високу продуктивність. Це відмінна альтернатива свердлінню отворів, що є дуже довгим та витратним процесом.

Принцип роботи верстата виключає можливість механічних пошкоджень у заготівлі, оскільки використовується внутрішня матриця. Заготівля надійно фіксується в каретці, яка рухає трубу в потрібному напрямку, а робоче оснащення виконує отвори. При автоматичному виконанні заготівля подається повністю в роботизованому режимі, а під час роботи на ручному пробивному верстаті подача здійснюється оператором. Купити верстат для пробивання отворів можна на нашому сайті компанії Зенітек.