Пили

Пили

Дискові пилки (циркулярки) – це професійні електроінструменти, призначені для розпилювання металевих деталей або дерев’яних деталей. Ці електроінструменти відмінно підходять як для використання у побуті, так і на виробництві.

Дискові пилки можна поділити за їхнім типом на ручні та настільні.

– Ручні дискові пилки цілком маневрені та цілком продуктивні.

– Глибина пропилу дискових пилок становить від 30 мм до 55 мм. Вони компактні та легкі, циркулярки призначені для роботи на вазі та дозволяють оператору довгий час не втомлюватися. – Настільні циркулярки зручні в експлуатації, оскільки набагато простіше підвести деталь до ріжучого диска, ніж навпаки. В середньому глибина пропилу становить від 55 мм до 130 мм. Такі пили комплектуються струбцинами, що дозволяє кріпити до верстата та використовувати стаціонарно.

Для початку слід звернути увагу на такі характеристики:

Потужність двигуна. Адже чим вона більша, тим вища продуктивність.
Товщина матеріалу для різання, як правило, варіюється від 40 до 140 мм.
Частота обертання диска. На високих швидкостях обертання сколів буде менше, але через досить великі частоти перегріватиметься. Тому правильним рішенням буде придбати занурювальну пилку з регульованою частотою обертання диска.
Наявність системи для захисту збільшить рівень безпеки під час роботи та послужить довговічною експлуатацією дискової пилки.
Функціональність. Деякі параметри роблять процес простішим для використання і роботу більш комфортною.