Головна / Допоміжне обладнання / Свердлильні верстати 

Свердлильні верстати

Свердлильні верстати

Свердлильні верстати – це спеціалізований електроінструмент, необхідний просвердлювання отворів у різноманітних листових матеріалах. Варіанти свердління можуть бути різними – свердлильні верстати дозволяють розсвердлювати вже наявні отвори, а також зенкерування. У тих випадках, коли необхідно нарізати внутрішнє різьблення або вирізати диск, також знадобляться свердлильні верстати.

Свердлильні верстати різноманітні – вони різняться залежно від сфери використання та за своїми функціями. Завдяки радіально-свердлильному верстату можна обробляти деталі великих розмірів, а вертикально-свердлильному верстату, навпаки, підійдуть для роботи дрібні деталі, при цьому особливість дії його механізму в тому, що щодо оброблюваної деталі, яка залишається нерухомою, шпиндельна бабка переміщається по напрямних поворотної траверси. .

При виборі свердлувального верстата, який потрібний саме Вам, звертайте увагу на такі важливі параметри, як найбільший умовний діаметр свердління, максимальний хід шпинделя верстата і т.п.

Ціна свердлильного верстата в Україні різноманітна, але тільки в компанії Зенітек ви знайдете верстати за прийнятною вартістю.