Головна / Устаткування для обробки листів / Механічні ручні листозгини

Механічні ручні листозгини

Механічні ручні листозгини

Ручний листозгин – це мобільний листозгинальний верстат, що приводиться в дію зусиллями оператора. Порівняно невелика вага, габарити та легкість експлуатації дозволяє використовувати це обладнання прямо на об’єкті будівництва.

Листогиби ручні – найбільш надійні в експлуатації та прості за конструкцією. Завдяки невеликій вазі ручні верстати знайшли досить широке застосування у будівництві. Крім того, невибагливість деталей, що використовуються в механізмі, допомагає зберегти працездатність виробу в досить широкому діапазоні температур навколишнього середовища.

Найчастіше цей вид листозгинального обладнання використовується для вигину листів металу товщиною, що не перевищує двох міліметрів. А максимальний кут, на який можна зігнути металеву заготовку, становить 180 градусів. Залежно від модифікації верстата глибина подачі металу починається від 52 сантиметрів до необмеженого значення.

Ручні листозгинальні верстати відрізняються невеликими розмірами та дозволяють використовувати їх прямо на місці проведення робіт. Найчастіше по масі ручні листозгини знаходяться в межах трьохсот кілограмів. Це робить їх мобільними. Однак, при цьому технічні параметри дозволяють згинати лист металу на 180 градусів.

Купити ручний листозгин в Україні за доступною ціною, можна на нашому сайті, компанії Зенітек.