Кутовирубні верстати

Кутовирубні верстати

Верстат кутовий – вид металообробного верстата, застосовується для вирубки кутів у тому випадку, якщо вам необхідні фасадні касети. Різноманітність існуючих видів кутових вирубних верстатів пояснюється особливостями роботи на них. Тільки фіксовані кути може виготовити найпростіша модель, що відрізняє її від модифікованих кутовирубних пресів, кут висічки в яких можна налаштувати.

Кутовисічні верстати та преси застосовуються для вирубування кутів у заготовках з листової сталі, що вимагають подальшого загину перпендикулярних сторін. Наприклад: корпусні деталі, панелі, двері, піддони. Кутовисічні верстати та преси відрізняються високою продуктивністю, що призводить до зростання темпів виробництва.

Кутовісічний прес може бути обладнаний різними типами приводу. Наприклад, ручним, електромеханічним та гідравлічним. На якому варіанті зупинитись? Все залежить від обсягів виробництва. Для невеликого виробництва достатньо ручного кутовирубного верстатного агрегату. Крупному підприємству знадобиться застосування електромеханічного та гідравлічного приводів.

Важливою є товщина заготівельного елемента з металу. За допомогою ручного кутового верстата йде обробка тонких металевих листів. А якщо товщина листа більша за 1,5 мм, то бажано застосовувати обладнання з великими можливостями.