Головна / Устаткування для обробки листів / Координатно-пробивні преси

Координатно-пробивні преси

Координатно-пробивні преси

В даний час найважливіша роль належить металообробному обладнанню, при складному та динамічному розвитку виробничих процесів, серед яких величезне значення відіграють координатно-пробивні преси. Це верстати призначені для формування різних металевих заготовок, виконані зі звичайного металевого листа.

Координатно – пробивні преси задіяні під час виконання типових операцій з вирубки контурних виробів, і навіть пробивки різних фігурних отворів.

Крім цього, координатно-пробивні преси виконують інші операції формування різних виробів, наприклад, висічку-формування складних за формою отворів, профільування листів металу шляхом створення ребер жорсткості, а також витяжку та інші операції.

Саме тому таке обладнання найбільш затребуване серед виробників, що займаються виготовленням металевих меблів, будівельних конструкцій, різних рекламних металевих конструкцій, а також у фірм, що виробляють торгове обладнання.

Крім того, координатно-пробивні преси є необхідними та незамінними у багатьох галузях промисловості. До таких галузей входять: електротехнічна, автомобільна, електронна та ряд інших.

Ціна на координатно-пробивні преси в Україні найрізноманітніша, все залежить від виробника. Компанія Зенітек, дає можливість своїм Клієнтам, купити координатно-пробивний верстат за низькою ціною та відмінною якістю.