Головна / Устаткування для обробки листів / Гідравлічні ножиці та гільйотини

Гідравлічні ножиці та гільйотини

Гідравлічні ножиці та гільйотини

Гідравлічні гільйотинні ножиці користуються особливою популярністю у найбільших промислових підприємств. Це обладнання підходить для розрізання заготовок різної товщини та металевого листа. Різання листа відбувається за рахунок розсікання металу по лінії змикання рухомого верхнього ножа та нижнього нерухомого. Лінія різу – пряма. Гідравлічна гільйотина може бути забезпеченою ЧПК або механічною.

Гідравлічні ножиці є найбільш потужними серед гільйотинних ножиць, довжина різу у них досягає 8 і більше метрів, товщина матеріалу, що розрізається, – до 60 міліметрів.

Забезпечувати високу точність різання навіть при великих механічних навантаженнях гільйотинним ножицям дозволяє міцний зварний корпус. Залишкова внутрішня напруга матеріалу каркаса гільйотинних ножиць після його виготовлення знімається частковою відпусткою металу.

Для прискорення та зручності різання гільйотинні гідравлічні ножиці забезпечуються різними пристроями. Поверхня робочого столу у гільйотинних ножиць оснащується кульковими напрямними для полегшення подачі заготовок у зону різу. Безпека оператора забезпечується захисною сітчастою огорожею зони різу спереду та оптико-електронною системою, розташованою в задній частині верстата. Безпосередньо за переднім огородженням зони різу у гільйотинних ножиць знаходиться планка з притисками, які, опускаючись, притискають заготовку до робочого столу і не дозволяють їй зміститися під час різу.

Замовити та купити гідравлічні ножиці гільйотини за низькою ціною в Україні, можна на нашому сайті, компанії Зенітек.