Головна / Устаткування для обробки листів / Електромеханічні ножиці

Електромеханічні ножиці

Електромеханічні ножиці

Електромеханічні ножиці належать до найпотужніших машин своєї категорії, що пропонуються сучасним ринком. Вони призначені для різання листового металу товщиною від 3 до 8 мм. Метал розсікається по лінії змикання нерухомого нижнього та рухомого верхнього ножа. Необхідна якість різання для різної товщини та якості матеріалу досягається регулюванням та налаштуванням відповідного зазору між ріжучими ножами. Поверхня матеріалу від пошкоджень під час різання оберігає притиск листового металу, який покритий гумовим шаром. Застосування плечей, що подовжують, рекомендується під час стрижок продукції великих розмірів, для робочого столу та інші сегменти столу для спрощення маніпуляції з різаним матеріалом.

Завдяки особливості будови, швидкість різу може становити – 56 різів/хв. У їх конкурентів, гідравлічних – цей показник не перевищує 18 різів/хв.

Жорсткість міцного зварного корпусу гільйотинних ножиць забезпечує високі показники точності різання при будь-яких механічних навантаженнях. Проста процедура для зняття внутрішньої залишкової напруги матеріалу каркаса – часткова відпустка металу.