Головна / Устаткування для фрезерної та токарної обробки / Горизонтально-фрезерні обробні центри

Горизонтально-фрезерні обробні центри

Горизонтально-фрезерні обробні центри

Горизонтально фрезерні верстати з ЧПК застосовуються для великих деталей. Найчастіше такими верстатами оснащені підприємства важкого машинобудування, де передбачається робота з великогабаритними масивними виробами, одиничними екземплярами і серійними партіями. Деталі виробництва горизонтально-фрезерних верстатів з ЧПК знаходять широке застосування в автомобільній, авіаційній, космічній промисловості, суднобудуванні, енергетиці, а також у виробництві будівельних матеріалів, арматури, елементів різних агрегатів.

Структура горизонтально-фрезерних верстатів з ЧПК включає єдину горизонтальну площину і робочий стіл, і шпиндельну бабку.

Ця конструкцій забезпечує оптимальну жорсткість з’єднання елементів верстата, яка позитивно впливає на якість виконання всього комплексу операцій, пов’язаних із чорновою та чистовою обробкою об’ємних великогабаритних виробів. Рух робочого столу відповідає за переміщення оброблюваної деталі вздовж осей Х і Y, а шпиндельна бабка пересуває об’єкт обробки по осі Z. Найчастіше у верстатах такого типу передбачено поворотний робочий стіл, що дозволяє обробляти закріплену заготовку з чотирьох сторін.

Для зменшення циклу обробки та скорочення виробничого процесу горизонтально-фрезерні верстати можуть бути оснащені автоматизованою системою зміни палет, кількість яких становить дві або більше. Цей принцип дії дає можливість скоротити загальний час циклу на операції установки заготівлі, адже габаритні та важкі деталі суттєво ускладнюють та продовжують процес виробництва.

Фрезерні обробні центри горизонтального типу оснащуються більшим за потужністю приводом, ніж аналогічні пристрої вертикального типу.

Перелік функцій горизонтально фрезерного верстата по металу з ЧПК включають свердління, фрезерування, торцювання, нарізування зовнішнього і внутрішнього різьблення різних типів, зенкерування і розгортання отворів.