Фрезерні верстати по металу з ЧПК

Фрезерні верстати по металу з ЧПК

Фрезерні верстати з металу з ЧПК це найбільш затребуваний вид верстатів на території України. Завдяки широкими технологічними можливостями верстата та системі числового програмного, цей верстат здатний значно масштабувати продуктивність підприємства та скоротити часові витрати.

Цей тип верстатів використовуються у багатьох галузях, наприклад, машинобудівні виробництва, приладобудівну галузь та ремонтні майстерні. Фрезерні верстати по металу з ЧПК застосовуються для виробництва, де важливо дотримання певних параметрів точності, яке забезпечує ЧПК. Такі верстати по металу з ЧПК, розраховані на роботу з різними різальними інструментами та здатні виконувати фрезерувальні операції для виробництва фасонних деталей, свердління отворів, зенкерування та розточувальні роботи внутрішніх поверхонь.

Шпиндель, на більшості представлених на нашому сайті верстатах, має посадку під стандартний конус ISO, який дає можливість легко виконувати встановлення та заміну робочих інструментів, оправок та вимірювальних пристроїв.

Перевагами фрезерних верстатів з металу з ЧПК є висока швидкість обробки, оптимальна точність; компактні розміри та габарити верстата, моделі верстата зручні та практичні в обслуговуванні.

Фрезерні верстати по металу з ЧПК, які представлені на нашому сайті, відрізняються високими технологічними характеристиками, вони мають повне гарантійне обслуговування, що забезпечує тривалі терміни роботи верстата.