Автомати поздовжнього точіння

Автомати поздовжнього точіння

Автомати поздовжнього точіння використовують для виробів із металевого прутка або дроту ускладненого незвичайною геометричною формою заготовок. Завдяки таким верстатам можна виробляти невеликі серійні деталі різної складності, застосовуючи як заготовки відрізки фасонного профілю, каліброваного прутка або дроту. Автомат поздовжнього точіння може працювати з мідними та сталевими сплавами, забезпечуючи високу якість обробки.

Автомати поздовжнього точіння використовують найчастіше для деталей діаметром менше 32 мм (40 мм), які виробляються великими партіями. Направлено верстат виробництва деталей, які мають однакову спрямованість, тобто. він може бути налаштований так, щоб мати можливість виготовити велику кількість деталей однакового калібрування, розміру та серії.

Перевагами та особливостями автомата поздовжнього точіння є наявність декількох осей, обробка переднього і заднього торця, токарні інструменти, інструменти, що обертаються, і свердла.

Варто взяти до уваги, що автомат поздовжнього точіння має досить великі габарити.

Автомат поздовжнього точіння складається з безлічі деталей, основною з яких є стійка супортного типу. Конструкція верстата може мати невеликі відмінності, залежно від моделі автомата.

Ціна автомата поздовжнього точіння залежить від виробника і моделі, дізнатися вартість верстата, що цікавить вас, ви можете зателефонувавши за вказаними на сайті номерами.