Пилки по дереву

Пилки по дереву

Стрічковопильні верстати по дереву призначені для прямих та криволінійних різів деревини та її похідних (МДФ, ДСП) та пластику. При використанні якісної пиляльної стрічки криволінійні та прямі зрізи виходять максимально чіткими та точними. Це скорочує час на додаткову обробку, оскільки потреба у шліфуванні пропадає.

Ріжуча частина або лезо для стрічкової пилки виготовляється зі сталі. Важливі технічні характеристики, щоб дізнатися ціну стрічково-пильного верстата по дереву:

– Продуктивність обладнання залежить від його потужності. На нашому сайті представлені як побутові моделі з невеликим енергоспоживанням, від 350 Вт, так і виробничі установки 15000 Вт.

– Максимальна глибина пропилу вказує на товщину заготовки (до 360 мм).

– Ширина пропила, тобто. відстань від упору до ріжучого полотна може становити до 610 мм.

Оснащення є одним з найважливіших факторів, що впливають на якість роботи. Ширша стрічка використовується для швидких прямих розпилів, вузька – для фігурного різання тонких матеріалів. Довжина стрічки повинна точно відповідати зазначеному у технічному паспорті верстату. Стрічковопильні верстати по дереву використовуються як у столярних майстернях, так і на меблевих підприємствах.