Головна / Деревообробні верстати / Чотирьохсторонні верстати по дереву

Чотирьохсторонні верстати по дереву

Чотирьохсторонні верстати по дереву

Чотирьохсторонній верстат призначений для підвищення продуктивності на деревообробних виробництвах різного профілю. Це обладнання використовується для швидкого та точного профілювання пиломатеріалу. За допомогою чотиристороннього верстата по дереву виготовляють різні види погонажних виробів (віконний та дверний брус, плінтуса, куточки, лиштви), розкривають дощок на ламелі.

Чотирьохсторонній верстат призначений для підвищення продуктивності на деревообробних виробництвах різного профілю. Це обладнання використовується для швидкого та точного профілювання пиломатеріалу. За допомогою чотиристороннього верстата по дереву виготовляють різні види погонажних виробів (віконний та дверний брус, плінтуса, куточки, лиштви), розкривають дощок на ламелі. Чотирьохсторонні верстати дерева дозволяють обробляти кожну заготовку в індивідуальному порядку. Апарат оснащений унікальним механізмом подачі з роликами, привод яких здійснюється через клиномірні, карданні, черв’якові та ланцюгові передачі. Таким чином, кожній наступній заготівлі не доводиться проштовхувати попередню.

Основні переваги чотиристоронніх фрезерних верстатів по дереву та стругальних:

– Висока продуктивність. Максимальну зручність мають моделі з числовим-програмним управлінням. Їх ціна дещо вища, що обумовлено практичністю та ефективністю.

– компактність розмірів у порівнянні з використанням декількох агрегатів.

– Щодо проста конструкція, завдяки чому агрегати прості в обслуговуванні та ремонті.

– Забезпечення безпеки під час роботи.