Прес ножиці комбіновані Zenitech ™ найкраща ціна в Україні

Львoв

Днепр:067 644 17 84  

Киев

 

Комбіновані прес-ножиці

Сортировка orderby Количество

Комбіновані прес ножиці

Прес-ножиці комбіновані використовують для рубки смуги, рубки прокату по упору, різання швелера, кола, двутавра, куточка і пробивання пазів різної форми; пробивання отворів, квадратної і будь-який інший форми. Всі механізми верстата змонтовані на одній станині і мають загальний привід. Такі операції дають можливість заощадити кошти і виробничі площі. Прес ножиці комбіновані застосовують на ремонтних підприємствах і в машинобудівних цехах, металобазах і будмайданчиках.

Станина прес-ножиць це одностоєчна цільно-зварна конструкція, яка складається з двох з'єднаних між собою зв'язок сталевих листів. Між цими листами розташовуються діропробивний і сорти листової повзуни. Для запобігання зсуву розрізається є гвинтові притиски.

Електросхема забезпечує роботу ножиць на одиночних і автоматичних ходах. Управління в режимі різання - важільне, в режимі пробивання - також важільне, але від рукоятки і педалі. Мастило ножиць - комбінована.

Прес ножиці бувають з механічним, гідравлічним та пневматичним приводом. Обслуговуватися такий верстат може всього одним оператором.

В якості останніх розробок засвітилися прес-ножиці, оснащені програмним управлінням. Він дозволяє зберігати програму з послідовністю обробки в свою пам'ять, а потім успішно її виконувати в будь-який зручний час. Для управління прес-ножицями такого типу передбачений спеціальний пульт, який істотно полегшує процес керівництва.

Copyright MAXXmarketing GmbH

1

2

3

4

4

4

5

Please publish modules in offcanvas position.